Projektas Prekybos/Ofiso patalpos

Tai yra pilnai išbaigtas karkasinis-modulinis statinys, tad tam, kad jį galima būtų pradėti eksploatuoti, belieka nuvežti jį į Jūsų pasirinktą vietą ir prijungti prie išorinių komunikacijų. Šios patalpos gali būti pritaikytos ofisui , pardavimams,  įvairiai prekybai. Kai reikia kompaktiško ofiso arba turima gera vieta (turgavietė, prekybos centras, miesto centras ir t.t.) ar išnuomuojama tam tikram laikui vieta arba sezoniškas darbas (prekyba vasara kurortuose ir t.t.), ar reikalingas mobilumas  perkeliant/pervežant patalpas. 


Klauskite ir Mes Atsakysime


Laba diena, Planuoju turėti maža siuvimo atelje, todėl sudomino Pr. Ofisas. Galbūt turit daugiau variantu? Kokie tokio ofiso matmenys ir kas įeiną į komplektą. Kokia galutine kaina su pristatymu į vieta? Dėkoju už informacija.

Kokia kaina būtu mobilios patalpos 30 kvadratu su viena siena stikline.

Sveiki , Dėl Projektas Prekybos/Ofiso patalpos. Gal galite parašyti orientacinę kainą? Ar galimi kardinalūs keitimai? Kaip dėl tualeto ir kitų komunikacijų pajungimo? Valdas Mikėnas

Laba diena. Domintų ofiso tipo patalpos. Kokie galimi išmatavimai? Ar galimas jungimas tarpusavyje ir kokia vidaus apdaila ?Kokios kainos ?

Daugiau Klausimų apie šį projektą