Projektas PASISTATYK PATS KNE 80

Projektas Pasistatyt Pats (siūlomi varinantai www.karkasiniai.lt Pasitatytk Pats)  yra skirtas Užsakovams gal būt ir statytojams , kurie savo jėgomis norėtų pasitatyti sau nesudėtingos konstrukcijos gyvenajį namą , vasarnamį , pirties ar ūkio paskirties statinuką , taip savo darbu ir savo giminaičių ar draugų pagalba galėtų sutaupyti/prisidėti prie savo namo statybos.

Mes viso projekto eigoje  suteiksime visa reikalinga informacija, kaip pastatyti kokybišką ir pakankamai nebrangų sau statinį.

Tam reikėtu turėti šiek tiek žinių apie statybas, mokėti valdyti keletą elektrinių /akumulaitorinių įrankių , naudotis matavimo ir tikrinimo verikalumą /horizontalumą įrankias ir svarbiausiai noro . 

Skambinkite ar rašykite ir mes  atsakysime į visus rūpimus Jums klausimus.

KNE administracija


Klauskite ir Mes Atsakysime


Sveiki, kiek kainuotu Pasistatyk Pats namas nuo "pamatu iki raktu"

Sveiki, kokia PASISTATYK PATS KNE 80 kaina, tik karkasines sienos? ar "apsiuta" iš lauko ir vidines puses OSB ? apšiltintas? ar stogas yra? Laba diena. Kokia būtų PASISTATYK PATS KNE 80 projekto kaina? Kokia kaina būtų jai pastatote?

Sveiki, kokia PASISTATYK PATS KNE 80 kaina, tik karkasines sienos? ar "apsiuta" iš lauko ir vidines puses OSB ? apšiltintas? ar stogas yra?

Laba diena. Kokia būtų PASISTATYK PATS KNE 80 projekto kaina? Kokia kaina būtų jai pastatote?

Sveiki, Ar teisingai suprantu, kad jus atvežate visas detales iki " raktu" ir man belieka susirinkti? Ar tik viena turite projektą Pasistatyk pats?Ar daugiau nedideliu nameliu galite pasiūlyti? Ačiū.

Laba diena, Projektas PASISTATYK PATS KNE 80. Kiek kainuotu šio namo komplektas su atvežimu?

Projektas PASISTATYK PATS KNE 80. Kiek kainuotu šis namas su atvežimu?

Sveiki, kiek kainuoja projekto Pasistatyk Pats" 80m2 statyba , gal galite plačiau apie ji papasakoti?

Daugiau Klausimų apie šį projektą