Pavasari baigėme statyti 103m2 gyvenama namą iki "raktų". Pagal Užsakovo pageidavimus suprojektuotas ir pastatytas gyvenamas namas su terasa , labai gražioje ir ramioje miesto vietoje , šalia parko ir upės.

Puikus planavimas suskirstantis statinį į zonas: poilsio (miegamieji , dušas su WC, tambūras ) ir veiklos (svetainė kartu su virtuve, WC, katilinė su skalbykla, terasa). Namas nėra didelis , bet vietos ir erdvės pilnai užtenka. Namą puošia dideli svetainės langai, įstiklintas tambūras , didelės nustumiamos durys į terasą.

Namo išorė dalinai apmūryta klinkerio plytomis. Mediniai langai su trigubu stiklo paketu. Stogo danga- betoninės čerpės. Lietaus sistema plienine 0,5mm storio. Vaizdo kameros.

Miegamieji išdažyti pastelinėmis spalvomis, grindys- ąžuolo trisluoksnis parketas, durys- natūralus uosis (balintas), dušo ir WC kambarys: sienos ir grindys- plytelių apdaila, dušo kabina pagaminta iš grūdinto stiklo. Svetainėje/ virtuvėje židinys ne tik grožiui, bet kaip alternatyva dujiniam katilui šildyti miegamuosius (vamzdynų pagalba paduodamas šiltas oras). Svetainės/ virtuvės lubos aukštos (4m) - šioje erdvėje puikus Užsakovo baldų planavimas sukirsto patalpas: tambūras, virtuvė, svetainė. Svetainės/ virtuvės sienos ir lubos dažytos balta spalva, grindys plytelių. Tambūras- klijuotos kolonos ir sijos , tarp jų sumontuoti trijų stiklų paketai, grindys- granito plytelių, sienos- medinių dailylenčių apdaila. Terasa su skaidriu polikarbonato stogeliu ir maumedžio grindimis.

Keletas nuotraukų iš projekto:

Turite klausimų?
    Dirbame visoje Lietuvoje!