Karkasinių-skydinių statinių “Pasistatyk Pats” gamyba

Projektas Pasistatyk Pats

Norime pristatyti savo naują projektą, sukurtą specialiai jums.  Kiekvienas, tikriausiai, esate girdėjęs apie „LEGO“ – kai vos iš kelių tipų kaladėlių galima sukonstruoti praktiškai bet ką: galimybes riboja tik kaladėlių kiekis. Viskas yra labai paprasta – jums neprireiks specifinių žinių, brangių įrankių ar kėlimo technikos.  Pakaks elementarių įrankių, noro bei fantazijos sukurti kažką nauja.
Mes suteiksime jums išsamią konsultaciją ir pateiksime detalią instrukciją, o reikalui esant prisidėsime patys.

Tai puikus būdas sutaupyti tiems, kurie nori savarankiškai  pasistatyti svajonių būstą, sodo namelį, jaukią pirtelę, garažą ar kitą statinį pagal savo unikalią idėją.

Priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir būsimo pastato paskirties, elementų storis gali būti 95mm, 145mm arba 195mm. Kuo didesnis storis, tuo labiau galėsite apšiltinti savo statinį.

Bendras plano konstravimo principas
Kaip matote, mes turime tris skirtingus tipus išorinių ir du tipus vidinių sienų. Visų sienų elementų plotis yra 1,25m. Iš tokių elementų jūs galite savarankiškai sudėlioti jūsų poreikius atitinkantį statinį.  Išlaisvinkite savo fantaziją – paruoškite kaladėles iš popieriaus pažymėdami, kuri yra su langu, su durimis ar aklina. Štai ir viskas, jūs galite pradėti konstruoti savo statinį! Stogo konstrukcijų plotis yra kartotinis – 1,25m, tad jos tiks bet kokiam jūsų planui. Jeigu norite, galite praleisti kelis sienos skydus ir padaryti vitrininį langą. Jums nereikia sukti galvos dėl tvirtinimo medžiagų ar surinkimo technologijos – viską gausite kartu su užsakytais elementais per dvi savaites.

Štai pagrindinis konstrukcijos principas tiems, kas ruošiasi kurti savo unikalius projektus.

Elementų (sienų) tipai:
· Išoriniai elementai/sienos:
a) Vientisas skydas,
b) Skydas su lango anga,
c) Skydas su durų anga.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis telefonu: +37068200610, +37060123436, el.paštu info@karkasiniai.lt

Turite klausimų?